Posiadamy magazyn w Polsce w Częstochowie, na Węgrzech oraz główny magazyn we Włoszech. Terminy realizacji zamówień uzależnione są od aktualnych stanów magazynowych. Średni czas dostawy z Włoch lub Węgrzech to ok 10 dni roboczych. Dostawa z polskiego magazynu nie powinna przekroczyć 48 godzin. Ponieważ mamy przedstawicielstwa na całym świecie, możemy zagwarantować niezawodne zaopatrzenie, wysoką jakość i tym samym bezpieczeństwo Państwa produkcji i produktywności.

Każdy towar w przypadku płatności przelewem lub płatności online wysyłamy zaraz po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie. Przesyłki dostarczają firmy kurierskie - czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 2 dni roboczych.

Przedmioty na zamówienie posiadają indywidualny czas dostawy uzależniony od dostawcy. Staramy się informować o przybliżonym czasie dostawy każdego klienta.

Przedmioty wysyłane są kurierem. W większości przypadków następnego dnia po wysłaniu są u klienta. Za przesyłkę płacą Państwo tylko raz niezależnie od ilości zakupionych przedmiotów. Towar może być również wysłany wybraną przez klienta firmą kurierską na życzenie, po wcześniejszym kontakcie.

Przedmioty na czas wysyłki są zabezpieczone oraz pakowane w oryginalne opakowania / pudła lub koperty z folią bąbelkową.

Koszt  przesyłki jest uzależniony od formy płatności oraz łącznej wagi zamówienia. Całe zamówienie jeśli to możliwe jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy. W przypadku "trudnych" przesyłek kontaktujemy się z klientem i ustalamy koszty indywidualnie.

W przypadku problemu ze znalezieniem odpowiedniego rozwiązania zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszym działem tobslugi klienta.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.